Usługi Szkutnicze

Co roku przeprowadzamy ekspertyzy i modernizacje. Serwisujemy i remontujemy wiele jachtów o różnorodnym design’ie i wyposażeniu. Niezależnie od tego, co mamy zrobić, robimy to z troską o powierzoną nam łódź. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jacht jest inny, więc podchodzimy do nich indywidualnie – dzięki temu możemy zagwarantować efektowne i profesjonalne wykonanie prac.

usługi szkutnicze kabestany

EKSPERTYZY

W ramach ekspertyzy technicznej wykonujemy przede wszystkim analizę 
oraz ocenę stanu technicznego na
zlecenie klientów zainteresowanych
zakupem nowego lub używanego jachtu.

MODERNIZACJE

Wykonujemy modernizacje głównie w
zakresie instalacji i dostosowania urządzeń elektrycznych do wymagań zgodnych z obowiązującymi przepisami, a także potrzebami i zachciankami klientów.

NAPRAWY

Naprawiamy, serwisujemy i remontujemy zarówno jachty rekreacyjne jak i jednostki sportowe. Wszystkie wymagane prace wykonujemy starannie i dokładnie, zgodnie z przedstawionym kosztorysem.

Darek Latuszek

Darek Latuszek

Szkutnicto,mechanika, stolarka

Najlepszy z najlepszych. Mój osobisty nauczyciel fachu. Spokojny, zadowolony, niezrównany w trudnych tematach i wymyślaniu oryginalnych rozwiązań.

Andrzej Radkiewicz

Andrzej Radkiewicz

Szkutnik, mechanik, elektryk, projektant

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Arek Grotek

Arek Grotek

Position

Elektryk i elektronik jachtowy. Szkutnik. Mechanik. Zbudował min. system monitoringu jachtu, który powiadamia właściciela sms’em o stanie wody w zęzie, napięciu akumulatorów, wtargnięciu na pokład, temperaturze, wilgotności, its., itp.