Przeprowadzanie jachtów drogą morską i lądową

 

Kiedy zlecić przeprowadzanie jachtu profesjonalistom?

Przeprowadzanie jachtów z Majorki na Teneryfę
Przeprowadzanie jachtów z Majorki na Teneryfę. Jesienią na dół, Wiosną na gorę 🙂
  1. Gdy pozostawiłeś jacht w odległym porcie i nie masz czasu lub możliwości na przeprowadzanie jachtu we własnym zakresie, a koszty postoju w porcie są wysokie.
  2. Kiedy kupiłeś jacht za granicą, ale nie masz jeszcze uprawnień do przeprowadzenia go, nie ufasz w pełni swoim umiejętnościom na długiej, nieznanej, często trudnej nawigacyjnie trasie. Albo po prostu wolałbyś, żeby zrobili to za Ciebie profesjonaliści, przy okazji sprawdzając faktyczne możliwości zakupionej łodzi podczas rejsu.
  3. Gdy chciałbyś by ktoś w Twoim imieniu importował jacht z zagranicy, szybko i sprawnie dokonał odpraw celnych (oraz wszystkich innych formalności) lub zarejestrował sprowadzoną łódź pod obcą banderą.
  4. Gdy zamierzasz spędzić wakacje na nowym akwenie, ale nie chcesz tracić czasu na przeprowadzanie jachtu na wybrany akwen, a potem na powrót nim do macierzystego portu
  5. Gdy wolałbyś być obecny przy przeprowadzaniu, ale nie możesz zrobić tego sam, to możesz do rejsu wynająć jednego lub kilku naszych marynarzy – dzięki temu będziesz mógł przećwiczyć swoje umiejętności żeglarskie czując się pewnie i bezpiecznie przy naszym stałym wsparciu i opiece nad całą operacją.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

DOŚWIADCZENIE GROMADZONE MORSKIMI MILAMI

Wśród nas jest wielu kapitanów o ponad 40-letnim doświadczeniu w żeglarstwie morskim i oceanicznym. Pływaliśmy na wielu różnorodnych typach jachtów oraz żaglowców i niejednokrotnie przeprawialiśmy się przez morza w rożnych warunkach i porach roku. Większość z nas jest instruktorami żeglarstwa

ZGRANY ZESPÓŁ
KAPITANÓW

Nasi kapitanowie pochodzą z różnych krajów i posługują się wieloma językami. Pływają po wodach zimnych i gorących, podczas flauty i w burzy. Zawsze bezpiecznie. Znamy się nie od dzisiaj i wiemy, że możemy na sobie polegać w każdej sytuacji. Mimo to zawsze chętnie przyjmujemy nowych żeglarzy.

PRZYJEMNOŚĆ Z WYKONYWANEGO ZAWODU

Lubimy swoją pracę. Liczy się dla nas radość z żeglowania, niezależnie czy jest to krótki rejs czy wielomiesięczna ekspedycja. Wykonujemy swój zawód z pasją, profesjonalnie i dokładnie. Nigdy nie ułatwiamy sobie pracy kosztem bezpieczeństwa i jakości zlecenia. Im lepiej pływamy, tym szczęśliwsi jesteśmy!

Przeprowadzanie jachtów to nasza specjalność