Przeprowadzanie jachtów i łodzi motorowych

Kiedy zlecić przeprowadzanie jachtu profesjonalistom?

 1. Gdy pozostawiłeś jacht w odległym porcie i nie masz czasu lub możliwości na przeprowadzenie jachtu we własnym zakresie, a koszty postoju w porcie są wysokie.
 2. Kiedy kupiłeś jacht za granicą, ale nie masz jeszcze uprawnień do przeprowadzenia go, nie ufasz w pełni swoim umiejętnościom na długiej, nieznanej, często trudnej nawigacyjnie trasie. Albo po prostu wolałbyś, żeby zrobili to za Ciebie profesjonaliści, przy okazji sprawdzając faktyczne możliwości zakupionej łodzi podczas rejsu.
 3. Gdy chciałbyś by ktoś w Twoim imieniu importował jacht z zagranicy, szybko i sprawnie dokonał odpraw celnych (oraz wszystkich innych formalności) lub zarejestrował sprowadzoną łódź pod obcą banderą.
 4. Gdy zamierzasz spędzić wakacje na nowym akwenie, ale nie chcesz tracić czasu na przeprowadzanie jachtu na wybrany akwen, a potem na powrót nim do macierzystego portu
 5. Gdy wolałbyś być obecny przy przeprowadzaniu, ale nie możesz zrobić tego sam, to możesz do rejsu wynająć jednego lub kilku naszych marynarzy – dzięki temu będziesz mógł przećwiczyć swoje umiejętności żeglarskie czując się pewnie i bezpiecznie przy naszym stałym wsparciu i opiece nad całą operacją.
Przeprowadzanie jachtów na Morzu Śródziemnym

Kontrakt na przeprowadzenie jachtu

Poznaj odmiany usługi przeprowadzenia jachtu oraz szczegóły kontraktu typu yacht delivery. Zgłoś się po darmową wycenę transportu jachtu. Wystarczy parę szczegółów aby poznać cenę i warunki przeprowadzenia jachtu, przewiezienia go drogą lub przetransportowania statkiem. Darmowa wycena czeka 🙂

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

cc

DOŚWIADCZENIE GROMADZONE MORSKIMI MILAMI

Wśród nas jest wielu kapitanów o ponad 40-letnim doświadczeniu w żeglarstwie morskim i oceanicznym. Pływaliśmy na wielu różnorodnych typach jachtów oraz żaglowców i niejednokrotnie przeprawialiśmy się przez morza w rożnych warunkach i porach roku. Większość z nas jest instruktorami żeglarstwa

52024227 613683769059265 1117004819119210496 n

ZGRANY ZESPÓŁ KAPITANÓW

Nasi kapitanowie pochodzą z różnych krajów i posługują się wieloma językami. Pływają po wodach zimnych i gorących, podczas flauty i w burzy. Zawsze bezpiecznie. Znamy się nie od dzisiaj i wiemy, że możemy na sobie polegać w każdej sytuacji. Mimo to zawsze chętnie przyjmujemy nowych żeglarzy.

IMG 8797 2

PRZYJEMNOŚĆ Z WYKONYWANEGO ZAWODU

Lubimy swoją pracę. Liczy się dla nas radość z żeglowania, niezależnie czy jest to krótki rejs czy wielomiesięczna ekspedycja. Wykonujemy swój zawód z pasją, profesjonalnie i dokładnie. Nigdy nie ułatwiamy sobie pracy kosztem bezpieczeństwa i jakości zlecenia. Im lepiej pływamy, tym szczęśliwsi jesteśmy!

kompas morski

NASZE CELE

 

Celem The Seven Seas jest działanie w taki sposób, aby wszystkie jachty zostały doprowadzone na czas, a każda transakcja była przejrzysta. Zależy nam, aby nasze ceny były rozsądne – dopasowane do możliwości naszych klientów oraz przede wszystkim: by przeprowadzanie jachtu było zawsze wykonane bezpiecznie, z dbałością o łódź, szybko i profesjonalnie.

Ile kosztuje przeprowadzanie jachtu?

Oto trzy podstawowe rodzaje kontraktów:

Rozliczenie oparte na planowanej odległości, czyli płatne za przebytą milę morską (per NM)

Często stosowane przez nas i zręcznie kopiowane przez konkurencję rozwiązanie 🙂 Ustalamy cenę za 1 NM (milę morską) i mnożymy ją przez z góry zaplanowany pasaż. 

Rozliczenie oparte na planowanej ilości dni potrzebnych do przeprowadzenia jachtu (per Day)

Umawiamy się na dniówkę. Zapłacisz tyle, na ile dni wynajmiesz skippera. Zwykle doliczamy koszty dojazdu. Wyżywienie w opcji

Rozliczenie za wykonanie zlecenia, czyli jedna stawka za przeprowadzenie jachtu bez względu na czas transportu, ani przebytą odległość (All-In)

Jedna stawka za konkretną pracę. Na przykład przeprowadzenie jachu z Malezji do Grecji za 30,000 euro. Wszystko wliczone w tę cenę

france seychelles

Co zwykle zawiera się w cenie przeprowadzania jachtu?

 • opłacenie skippera i załogi
 • transport załogi na miejsce rozpoczęcia rejsu i jej powrót
 • koszta związane z wymianą załogi (w razie potrzeby)
 • zorganizowanie zaopatrzenia
 • zgromadzenie niezbędnych pomocy nawigacyjnych
 • routing i planning czyli zaplanowanie trasy, portów, miejsc schronienia, itp.
 • monitorowanie przebiegu rejsu – online tracking
 • wsparcie 24/7 zapewniające zminimalizowanie opóźnienia
 • czyszczenie i raport stanu jachtu/statku pod koniec rejsu
 • pełna dokumentacja dla całego rejsu

Dostarczanie nowych jachtów

Przeprowadzanie jachtów przez profesjonalistów jest zalecane przez wielu największych producentów.

Gdy kupujesz nowy jacht możemy pomóc Ci w kontakcie z właścicielem jachtu, stocznią lub pośrednikiem sprzedaży. Możemy również podjąć się odbioru nowego jachtu w imieniu właściciela. Wiąże się to z praktycznym sprawdzeniem stanu technicznego łodzi i jej faktycznych możliwości żeglugowych podczas rejsu.

Import i rejestracja jachtów

Pomagamy w dokonaniu odpraw celnych podczas importowania jachtów z zagranicy, a także przy ich rejestracji  pod obcą banderą.

Dzięki naszej pomocy możesz mieć pewność, że wszelkie formalności przebiegną możliwie szybko i sprawnie, a Twój jacht zostanie sprowadzony w miejsce docelowe bez większych przeszkód i problemów.

 

Jesteśmy kompetentni i profesjonalni w tym, co robimy.

Jeśli uważasz, że moglibyśmy pomóc Ci w dowolnym aspekcie twoich planów żeglarskich, skontaktuj się z nami

tel: +48 501 112 155                email: kapitanpyton@gmail.com

Przeprowadzanie jachtów przez Atlantyk: Transport na trasie Martynika -> Francja ( Port Leucate)

ZAJRZYJ RÓWNIEŻ DO NASZEGO MAGAZYNU, WARTO!

thesevenseas_2